Mamy głowę do systemów

Klient zgłaszał problem związany z brakiem automatyzacji zamówień. Większość statystyk i raportów prowadzonych po stronie sklepu była do tej pory tworzona w programie Excel.

Wprowadziliśmy zmianę, którą wyraźnie – i bardzo pozytywnie – odczuli i klient i jego końcowi odbiorcy. Zmianę na lepsze! Automatyzacja procesu usprawniła codzienną działalność sklepu online i wpłynęła na bardziej pozytywne odczucia konsumenta.

Czapki z głów

Naszym celem było stworzenie systemu, który miał pomagać nie tylko w prostych zamówieniach, ale również w bardziej skomplikowanych procesowo realizacjach, których kolejne kroki zależały miedzy innymi od rodzaju produktu, czy typu klienta.

I możemy nieskromnie stwierdzić, ze dostarczyliśmy takie rozwiązanie, że czapki z głów! Dzięki naszemu systemowi zwiększyła się wydajność sklepu klienta oraz łatwość i intuicyjność zakupu ze strony konsumenta.


Główne zalety systemu:

Problem z główy

Odkąd wprowadziliśmy w życie nasze narzędzie, nasz klient ma problem z głowy. Wspólnie analizujemy i projektujemy dodatkowe rozwiązania, aby coraz lepiej wykorzystywać proces automatyzacji produkcji i zamówień.

100 +

Dużych zamówień miesięcznie

30 +

Nowych wdrożeń miesięcznie

Poznaj nasze rozwiązanie bliżej:

  • Nasza codzienność to częste zmiany na stronach www, dodatkowe funkcjonalności, nowe rozwiązania i aktualizacje. Podczas tych zadań cenimy sobie najbardziej możliwość bezpośredniej komunikacji, pomoc w rozwoju serwisu, szybkie reagowanie i zaangażowanie chłopaków. Każdemu kto chce szybko i sprawnie zrealizować swoje projekty polecam współpracę z chłopakami z Safi ze względu na ich terminowość, dokładność, odpowiedzialność i doradztwo.
    Michał Chodzic Specjalista ds. eMarketingu

Zobacz więcej

Sprawdź, co jeszcze potrafimy! Oto kilka naszych realizacji dla zadowolonych klientów.

Zobacz więcej

Czekamy na kontakt

Zainteresowały Cię nasze projekty? Szukasz partnera, który przeniesie Twoje działania online na zupełnie nowy poziom? Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc!
Napisz do nas!