Najlepszy do usług

Gdy systemy rezerwacji online stały się bezpośrednim wymogiem działania dla wielu branż usługowych, stanęliśmy przed wyzwaniem stworzenia idealnego rozwiązania, spełniającego wymagania biznesów o różnorodnych profilach.

Wzięliśmy pod lupę potrzeby poszczególnych branż i postawiliśmy sobie jasny cel: przygotowanie intuicyjnego systemu, który cechuje łatwa obsługa panelu i formularza rezerwacji. Tak powstało Bookero.

To działa!

Nasz system okazał się tak wielkim hitem wśród przedsiębiorców, że zaczął działać jeszcze zanim w pełni go skończyliśmy!
Jak to możliwe? Przedstawiliśmy klientom pierwszą zrealizowaną fazę systemu, a ci zakochali się w nim tak bardzo, że nie chcieli się już z nim rozstać.
Testując rozwiązanie zgłaszali wiele cennych uwag, dzięki którym udało nam się jeszcze celniej dostosować Bookero do potrzeb praktycznie każdej branży.


Główne zalety systemu:

Lubią nas

Setki firm zdecydowały się na korzystanie z systemu Bookero i polubiły go za jego funkcjonalność i wyjątkową intuicyjność. Ale najbardziej pokochały wymierne zyski, jakie przyniosło im stosowanie naszego rozwiązania.

500 000 +

Rezerwacji w pierwszym roku działania

300%

Średni wzrost liczby klientów rocznie

Zobacz, jak prezentuje się system Bookero. Poniżej obejrzysz wybrane wizualizacje, a pełną wersję poznasz na www.bookero.pl.

  • Nasza codzienność to częste zmiany na stronach www, dodatkowe funkcjonalności, nowe rozwiązania i aktualizacje. Podczas tych zadań cenimy sobie najbardziej możliwość bezpośredniej komunikacji, pomoc w rozwoju serwisu, szybkie reagowanie i zaangażowanie chłopaków. Każdemu kto chce szybko i sprawnie zrealizować swoje projekty polecam współpracę z chłopakami z Safi ze względu na ich terminowość, dokładność, odpowiedzialność i doradztwo.
    Michał Chodzic Specjalista ds. eMarketingu

Zobacz więcej

Sprawdź, co jeszcze potrafimy! Oto kilka naszych realizacji dla zadowolonych klientów.

Zobacz więcej

Czekamy na kontakt

Zainteresowały Cię nasze projekty? Szukasz partnera, który przeniesie Twoje działania online na zupełnie nowy poziom? Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc!
Napisz do nas!